Başarılı Siyasetçi Dr. Ercan Uçkan'dan Gelecek Partisine Sert Tepki

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı ve Malatya Milletvekili Adayı Dr. Ahmet Ercan Uçkan’dan zehir zemberek sözler” Adalet ve liyakat özlemiyle çıktığımız bu yolun sonu maalesef bizler için büyük bir hüsran olmuştur” dedi.

        Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı olarak atandığı günden beri Gelecek Partisini Malatya’da çalışmalarıyla büyük bir ivme kazandıran Malatya’nın önemli başarılı siyasetçilerinden Dr. Ahmet Ercan Uçkan” Kamuoyunun Dikkatine “ başlıklı bir yazı kaleme alarak sert sözlerle Gelecek Partisine yüklendi ve istifa ettiğini belirtti.


         Dr. Ahmet Ercan Uçkan yaptığı yazılı basın açıklamasında; 

KAMUOYUNUN DİKKATİNE!

        Üç yıldır içinde bulunduğum Gelecek Partisi’nin son bir buçuk yıldır Malatya İl Başkanlığı görevini Genel Merkez’in talebi doğrultusunda ifa ettim. 

       Ekip arkadaşlarımla birlikte yürüttüğüm il başkanlığı sürecinde Malatyalı hemşerilerimizin her daim yanında olurken adeta bir enkaz halinde devraldığımız Gelecek Partisi Malatya İl Başkanlığını da ayağa kaldırarak her gün daha da büyüttük. Gelecek Partisi’ni Malatya’da hayal dahi edemeyeceği bir potansiyele ulaştırdık.

       Yaptığımız çalışmalar ve ortaya koyduğumuz performans başta hemşerilerimizin takdirini kazandığı gibi genel merkezimiz tarafından da gayet iyi bilinmektedir.

       Kuruluştan bu yana süregelen ve başta insan kaynağını yönetme ve insan tercihleri noktasındaki hatalar silsilesi milletvekili adayları listelerinin açıklanmasıyla ayyuka çıkmıştır. Gelecek Partisi’ni hak ettiği potansiyelin çok uzağında tutan zihniyet, listelerde de kendini göstererek partimizi ittifaktaki diğer partilere ezdirmiştir.

        Birtakım kifayetsiz muhterislerin el üzerinde tutulduğu süreçlere hep birlikte şahit olurken bir gün bu adaletsiz parti içi yönetimin değişeceğine yönelik umudumuzu hep diri tutmaya çalıştık.

          “Küçük olsun benim olsun” zihniyetinin bir parçası olmayı sindiremediğimiz gibi vizyonsuz zihinlerin yazıp yönettiği oyunun figüranı olmayı reddediyoruz.

        Adalet ve liyakat özlemiyle çıktığımız bu yolun sonu maalesef bizler için büyük bir hüsran olmuştur.

         Bu gelişmeler ışığında 2021 yılının Eylül ayından itibaren yürüttüğüm Gelecek Partisi Malatya İl Başkanlığı görevimin yanı sıra Parti Yönetim Kurulu üyeliği ve Gelecek Partisi üyeliğinden istifa etmiş bulunmaktayım. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Ahmet Ercan Uçkan

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN