Babacan Vekil Büyük Bir Başarıya İmza Attı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Malatya siyasetinde uzun yıllardır devam eden siyasi çekişmeye artık birinin dur demesi gerekiyordu. Bu çekişmelerin sonucunda kaybeden yine Malatya halkıydı…. Göreve geldiği günden beri Malatya halkının sorunlarını gündeme getiren ve çözüm yolları üreten BABACAN vekil, bugün ATO Kongre Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısında aday olarak açıklanan Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami ER için genel merkezde yoğun mesai harcadı.

Gördüğümüz kadarıyla halk da Sami ER’e olumlu bakıyor, değişiklik olması gerektiğini ve siyasi çekişmenin bittiğini ifade ediyor.

Dün akşam saatlerinde BABACAN vekil sosyal medya üzerinden hayırlı olsun paylaşımı yaptı.

Yapılan paylaşım şu şekildeydi:

Bugün Türkiye Yüzyılı hedefi doğrultusunda, şehir ve insan odaklı bir anlayışla güzel bir başlangıç yapmak için aday tanıtım toplantısındaydık.

 Malatya için doğru isim olduğuna inandığımız ve bildiğimiz Sami Er Beyefendi şehrimize hayırlı olsun...

Eğitim geçmişi: Mühendislik Fakültesi ve Mimarlık Şehir Planlamacılığı Programı (kentsel dönüşüm) yüksek lisansı...

Profesyonel kariyeri: 3 yıl çok başarılı bir Malatya İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği dönemi, 5 yıl TOKİ Başkan Yardımcılığı, 4 yıl Üsküdar Belediye Başkan Yardımcılığı ve iki dönemde toplam 8 yıl Fatih Belediye Başkan Yardımcılığından oluşan harika bir kariyer.

Profesyonel ekibiyle geliyor ve Malatya'ya tam da ihtiyacı olduğu zamanda büyük katkılar sunacak bir isim...

Zaten süreç içerisinde bütün Malatya bunu yaşayarak görecek.

Her zaman söylüyoruz: bu şehri hep birlikte ayağa kaldıracağız inşallah.

Bu noktada, geçmişteki tüm siyasilerimizin; milletvekillerimizin ve belediye başkanlarımızın sürece desteği çok önemli. Ve onların desteğini muhakkak alacağız. Malatya bir ve beraber olacak...

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, bütün teşkilatımıza ve süreç boyunca emeği geçen herkese teşekkürler...

Hayırlı olsun, hayırlar getirsin... Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN