ASELSAN'dan Malatya'ya yatırım Kararı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

      Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi ile birlikte  Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’i ziyaret ederek Malatyalılara Aselsan tarafından Yatırım müjdesini Malatya halkına verdiler.  

         Başkan Gürkan" Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’i ziyaret ettik. ASELSAN ile ilgili yapılan yatırımların sözleşmeleri yapılmıştır. Malatya’mıza hayırlı olsun.


 ASELSAN'dan MALATYA'YA YATIRIM MÜJDESİ

        AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi" Türk Savunma Sanayi’nin önemli kuruluşu ASELSAN’ın Malatya’ya önemli bir yatırım yapmaya hazırlandığını belirten Tüfenkci, “Asrın felaketinden en fazla etkilenen illerin başında gelen Malatya’mız için bir müjdeyi siz değerli hemşerilerimle paylaşmak istiyorum. 

         Görüşmelerimiz sonucu Savunma Sanayimizin gözde kuruluşu ASELSAN’ın Malatya’mıza önemli bir yatırım yapması kararlaştırıldı. Bu yatırım önümüzdeki günlerde açıklanacak. İnşallah iş dünyamız ve sanayimiz için can suyu olacak bu yatırım.

          Bu anlamda başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Savunma Sanayi Başkanımız ve tüm emek verenlere teşekkür ediyorum. Şimdiden Malatya’mıza hayırlı olsun dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN