Arıcak,'Yeni bir Doğanşehir İçin Sahadayız'

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden Yalçın Arıcak,İlçe Başkanı Yasar Toraman ve yönetiminden  Fatih Benk, Talip Benk, Meclis Üyeleri  Nebicafer Demirci ,  Ahmed Talha Sarı,  Hasan Ürkmez  Necati Kurtulmuş ve Kerim Sevim ile GÜNEDOĞRU Mahallesinde vatandaşları ziyaret ettiler

Gerçekleşen ziyarette Arıcak,''Ben Hakk'a kul, sizlere hizmetkar olmaya adayım.  Sizlere hâkim değil hadim olmaya geliyorum. Allahın izni ile Doğanşehir bizim ile yeniden şekillenip yenilenecek 6 şubat depreminin bıraktığı tahribatı el biriliği ile üstesinden gelip, yaralarımızı birlikte sarıp iyileşeceğiz.
Doğanşehir de sosyal yaşam olarak yapılaşma depreme dirençli yeni yapılar, yaşanılabilir güvenilir evler ve iş yerleri inşa ediceğiz.Tarımda, hayvancılıkta,
sosyal ve ekonomik alanlarda hep bir adım önde olup Doğanşehir ilçemizin en iyi koşullarda yaşam kalitesini sağlamak beldemizi örnek bir ilçe haline getirene dek çalışıp, her türlü hizmeti siz birbirinden değerli hemşehrihlerimizin takdirine sunacağız.

Bizleri canı gönülden dinleyen ve karşılayan Günedoğru 'lu hemşehrilerimize göstermiş oldukları ilgi alaka ve samimiyetleri için yürekten teşekkür eder saygılarımızı sunarız'dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN