Alper Gürsoy, Esnafımızın Kalkınması İçin Onların Yanında Olacağız

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

CHP Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Alper Gürsoy, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 
Seçime sayılı günler kala Gürsoy, seçim bölgesinde bulunan Mıhlıdut Mahallesi'ni ziyaret etti. Ziyaret kapsamında esnafı ziyaret eden Gürsoy, esnafın sorunlarını dinleyerek kendi projeleri ve esnafa yönelik projeleri hakkında bilgi verdi.
Gürsoy, yaptığı açıklamada, "Yeşilyurt’umuza yeni yaşam alanları, tesisler kazandıracağız. Kreşler, Halk Lokantaları, Gençlik Merkezleri, Kadın Dinlenme Merkezleri, Emekli Kıraathaneleri ve İstihdam Ofisleri açacağız. Vatandaşlarımızın güçlenerek yaşaması için yıllardır devam eden altyapı problemlerini çözeceğiz. Malatya, yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle şimdi hizmete en çok ihtiyaç duyan şehirlerden biri. Bu ihtiyaç sadece bina inşası değil, aynı zamanda gönül inşası da gerektiriyor. Analarımızın, kardeşlerimizin, çocuklarımızın acılarını hafifletmek, yeniden umutla dolmalarını sağlamak için bir araya gelmeli, birlikte çalışmalıyız. Yapacağımız bu projelerle bölgeyi cazibe merkezi haline getireceğiz. Malatya'nın kalkınması için en önemli işlerden biri esnaflarımızı kalkındırmak. Esnaf kardeşlerimizin desteğiyle bu işi başaracağımıza inancımız tam" dedi.
Gürsoy'un ziyaretinde, Mıhlıdut Mahallesi sakinleri de yoğun ilgi gösterdi. Mahalle sakinleri, Gürsoy'un projelerini dinleyerek desteklerini ifade etti. Gürsoy, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini belirtti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN