Allah Birliğimizi Beraberliğimizi Daim Etsin

İftar Programında Vatandaşlarla Bir Araya Gelen Başkan Er' Allah Birliğimizi Beraberliğimizi Daim Etsin'

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

 Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er düzenlenen iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Er, birlik ve beraberlik içerisinde iftar etmenin mutluluğu içerisinde olduğunu ifade etti.

 Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan BELSOS tarafından Kapalı Çarşı üzerinde düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Er, tutulan oruçların kabul olması temennisinde bulundu.  Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan BELSOS tarafından Kapalı Çarşı üzerinde düzenlenen 1000 kişilik iftar yemeğine 7’den 70’e vatandaşlar katılım sağladı.

İftar öncesi masaları tek tek gezen ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Er, yoğun ilgiyle karşılandı. Ramazan ayında paylaşmanın önemine değinen Başkan Er,  böylesine günlerin birlik ve beraberlik açısından önemli olduğunu vurguladı. Başkan Er, tutulan oruçların kabul olması temennisinde bulunarak,“Rabbim, tutmuş olduğumuz oruçlarımızı kabul eylesin. Önü rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan bu güzel ayın artık, sonuna doğru yaklaşmaya başladık.

Allah, nice bayramlara bizleri huzurla eriştirsin Allah, birliğimizi beraberliğimizi her zaman daim etsin” dedi. Büyükşehir Belediyesi tarafından 6 Nisan 2024 Cumartesi günü Melekbaba Mahallesi Şehit Yüzbaşı Hakkı Akyüz Ortaokulunda iftar programı düzenlenecek.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN