AKÇADAĞDER Yeşilyurt İlçe Başkanlığına Emre Gönültaş Oldu

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

AKÇADAĞDER Genel Merkezi Yeşilyurt Şube Başkanlığı İş İnsanı  Emre Gönültaş a emanet;
Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkezine Yoğun üye kaydı yanında önemli sivil toplum kuruluşlarından da ziyaretler devam ediyor. Her günün yoğun geçtiği Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkezi Akçadağ Yeşilyurt şube Başkanlığına Akçadağ lı İş insanı Emre Gönültaş şube Başkanı olarak atandı. Akçadağ Dayanışma Derneği  Genel başkanı Murat MASKAR ise ;
Her gün bir çok vatandaşımız üye olabilmek için Genel merkezimize geliyor. Bizlere nasıl yardımcı olabiliriz diye söylüyorlar. Bu da bizleri mutlu ediyor. Gönüllülük esasına göre çıktığımız bu kutlu yolda az zamanda büyük işlere imza atarak Dernekten Genel Merkez statüsüne geldik. İlçe teşkilat çalışmalarımızda yönetim kurulu üyelerimizle birlikte istişare ediyoruz. İsimleri ince eleyip özenle belirliyoruz. Bu makamlar hizmet makamlarıdır.

Ne mutlu ki Allah bizlere Akçadağ ilçemize, Malatya’mıza hizmet etmeyi nasip etti. Bazen engellemelerle karşılaşsak da hizmet etme gayret ve azmimizi yıkamadılar, yok edemediler. Kulaklarımızı dedikodulara fitne fesat işlere kapattık. Biz hemşerilerimizle bir olduk, iri olduk diri olduk sadece hizmet için çalıştık, mücadele ettik.

Bugün 3 yıllık süreçte herkes gördü ki Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkezi Hizmet yapar, İnsanlara faydalı olur, yöresine bölgesine sevdalıdır. İlk günden dediğimiz gibi ben değil biz anlayışıyla ötekileştirmeden çalışmalarımızı yaptık ve yapıyoruz. Bundan sonra da bu hizmet yönetim kurulumuzla, üyelerimizle birlikte sürdüreceğiz.

Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkezine üye olan ve Yeşilyurt Şube Başkanı olan Emre Gönültaş kardeşlerime teşekkür ediyorum.  Yeşilyurt  şube başkanı olan Emre kardesizimizle  birlikte bir çok başarıya imza atacağımızı biliyorum. Daha Önce Görev yapan A. Vahap Arslan Başkanıma ise yapmış olduğu özverili çalışmalardan dolayı şükranlarımı sunuyoruz.
Bizlere destek veren tüm dostlarımıza şükranlarımızı sunarız..

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN