Akçadağ Halkı Değişim İstiyor

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

          AK Parti’nin bir zamanlar kalesi durumundaki Akçadağ ilçesinde vatandaşlar AK Partili Belediye Başkanı olarak Murat Maskar’ı aday olarak görmek istiyor.

        Akçadağ ilçesinin yetiştirdiği önemli Bürokratlardan, Yaptığı çalışmalarla gönüllere dokunan AK Parti Akçadağ Belediye Başkan Aday Adayı Murat Maskar’a her geçen gün hemşerilerinden destek artarak devam ederken” İşimiz Hizmet Gücümüz Millet” diyerek AK Parti Kadrolarında bizimle birlikte Akçadağ İlçesi ve Hemşerilerimiz kazanacak” dedi.

         31 Mart 2024 yerel seçimlerine AK Parti Akçadağ Belediye Başkan Aday Adayı olan ve ilçede ilk defa siyasi dengelerin değişmesine vesile olan Murat Maskar’ın Akçadağ Belediye Başkan Adayı olması için İlçe halkı ayağa kalkmış durumda.

          Gönül belediyeciliği için yola çıktığını belirten Murat Maskar” Akçadağ İlçemizi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde AK Parti Belediyeciliğiyle Türkiye Yüzyılına hep birlikte hizmetlerimizle hazırlayacağız. 

          Malatya’nın 3. Merkez ilçesi olmasına rağmen yeterince hizmetlerin alınamaması, sorunlar yumağıyla baş başa kalmasının kader olmadığını herkes görecek. Her sorunun çözümü de mutlaka vardır. AK Parti’de Gönül belediyeciliğini getirterek Akçadağ Belediyesinin kapıları hemşerilerimize sonuna kadar açık olacak.

        31 Mart’ta Akçadağ İlçemiz bizimle birlikte yeniden AK Parti belediyeciliği ile hizmetlerin nasıl ilçeye kazandırıldığını görecek. Bizim Akçadağ’a ve hemşerilerimize hizmet sözümüz var” diye belirtti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN