Akçadağ'da Halkın Adayı Murat Maskar, Bağlantı Çalışmalarına Devam Ediyor

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

AK Parti Akçadağ Belediye Başkan A. Adayı Murat Maskarseçim çalışmaları kapsamında konteynır kent sakinleriyle bir araya geldi.

      

Yoğun desteğin halen devam ettiği Halkın görmek istediği isim olan AK Parti Akçadağ Belediye Başkan A. Adayı Murat Maskar Hemşeri buluşmaları kapsamında ziyaretlerine devam ederken vatandaşların yakın ilgisi ve memnuniyetleri ise dikkatlerden kaçmıyor. 

 

BİZLERLE BİRLİKTE AKÇADAĞLI KAZANACAK, İLÇEMİZ TÜRKİYE YÜZYILINA HAZIRLANACAK

Akçadağ ilçesi genelinde herkesin çalışmalarını takdir ettiği, gönüllere dokunan hi,zmetler ile hemşerilerinin arasında olan, Benim Memleketim Akçadağ diyerek yeniden doğsam yine Akçadağlı olarak doğmak isterdim diyen AK Parti Akçadağ Belediye Başkan Aday Adayı Murat Maskar Konteynır kentte kalan depremzede ailelerle bir araya gelerek istişare etti.

 

 İstişareye büyük önem veren ve Akçadağ’ın sorunu bizim sorunumuz diyen Murat Maskar” İlçemizi Türkiye Yüzyılına Hazırlamak ve İlçemizi hak ettiği konuma getirmek üzere çıktığımız hizmet yolunda hemşerilerimizle birlikte yapacağımız çalışmaları istişare ediyoruz.

 

İlçemizin çözülmeyecek sorunu yok. Hep birlikte Akçadağ’ı Türkiye Yüzyılına nasıl hazırladığımızı hep birlikte hizmetlerimizi yaparak göstereceğiz. Akçadağ’ı Akçadağlılar ile yönetmeye talibim Ben değil biz anlayışı ile Akçadağ’ı yönetmeye talibim. Destek Sizden Hizmet Bizden. “ 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN