Akçadağ Belediye Başkanlığında Maskar Sesleri

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

          2024 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Akçadağ Belediye Başkanlığında AK Parti den Belediye Başkan A. Adaylığını açıklayan Murat Maskar’a destek her geçen gün artıyor.

         Akçadağ siyasetinde dengeleri değiştirecek önemli isim Murat Maskar’ın AK Parti’den Akçadağ Belediye Başkan Aday Adayı olmasıyla birlikte ilçede heyecan zirve yaparken AK Parti’nin kalesi olan Akçadağ ilçesinde yeniden Belediye Başkanlığını alacak isim olarak ta herkes hemfikir.
 
        Akçadağ İlçesinin yetiştirdiği önemli bürokratlardan Murat Maskar halkın içerisinde halkla beraber hemşerileriyle birlikte olmaya devam ederken gittiği her yerde yoğun ilgi ise dikkatlerden kaçmıyor.

Akçadağ ilçesinin her sorununu gündeme getirmesiyle çözüm üretmesiyle ve Akçadağlılar arasında birlik beraberlik sağlamasıyla ön plana çıkan AK Parti Akçadağ Belediye Başkan Aday Adayı Murat Maskar” Yapacak çok işimiz var. Akçadağ ortak paydamız. 

        Türkiye Yüzyılına Akçadağ’ı hazırlamamız lazım. Bunun için öncelikli olarak Akçadağ Belediyesini AK Belediye olarak başkanlığı almamız lazım. Hizmetleri yaparsa AK Belediyeciliğinde AK Kadrolar çalışır yapar.

        Malatya’nın merkez 3 ilçesi yapmak bizim en büyük hedefimiz. İstişarelerle birlikte Akçadağ’ı yönetmeye talibim

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN