AK Partili Taşkın, Her Kesimle İstişare İçinde Olacağız

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Hacı Bektaşi Veli Kültür Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli'yi ziyaret ederek fikir alış verişinde bulundu.  Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Hacı Bektaşi Veli Kültür Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli'yi ziyaret ederek fikir alış verişinde bulundu.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Ziyarette konuşan Taşkın, Malatya’nın huzur kenti olduğuna dikkat çekerek her kesimle istişare içinde olacaklarını ifade etti. Hacı Bektaşi Veli Kültür Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli’nin kentteki birlik ve beraberliğin muhkemleşmesi anlamında uzun yıllardır samimi, gayretli ve önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini belirten AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, belediye başkanı olarak seçilmeleri halinde Hacı Bektaşi Veli Kültür Vakfı ile olan istişarelerini daha da derinleştirerek sürdüreceklerini söyledi.

Hacı Bektaşi Veli Kültür Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli ise AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Meşeli bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum ve seçim çalışmalarından başarılar diliyorum dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN