Ahmet Kural Ve Murat Cemcir'e Özel Ödül

Kültür 2000 Koleji 8.Kariyer ve Eğitim Fuarında

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Üniversite ve meslek seçiminin kişinin yaşantısında ne kadar önemli bir yer tuttuğu düşünüldüğünde öğrencileri yönlendirmede okullara büyük görev düşüyor. Bu amaçla Özel Kültür2000 Koleji Anadolu ve Fen Lisesi 18-19 Nisan tarihlerinde  8. Kariyer ve Eğitim Fuarını düzenledi.

Etkinlik kapsamında yaklaşık 15 üniversitenin temsilcisi, mesleklerle ilgili uygulamalı atölye çalışmaları, aynı zamanda öğrencileri günümüz Türkiye’sinde iş bulma imkanları, çalışma koşulları, doğru hedefler belirleyerek, ilgi ve yetenekleri konusunda bilinçli tercihler yapmalarını sağlayacak alanında uzman konuşmacılarla buluştu. Öğrenciler ve aileleri yükseköğretim programlarını tercih etmeden önce etkinlik boyunca eğitim uzmanları tarafından sorularına cevap buldular.

Kariyer ve Eğitim Fuarı kapanışında oyunculuk alanında kariyer ve başarı örneği teşkil eden, öğrencilere model olabilecek 2013 ve 2015 yıllarında en çok izlenen Türk filmleri ile her birimizi sinema salonlarına çeken Ahmet KURAL ve MURAT CEMCİR’e Kültür2000 Koleji öğrencileri  “Yılın En İyi Komedyeni Ödülü’nü verdiler. Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN