Yeşilyurt Belediyespor Görme Engelliler Takımı, Goalboll 3.Lig 1.Yarıyı Lider Kapattı

Yeşilyurt Belediyesi Görme Engelliler Goalboll Takımı, 5 ile 10 Ağustos günleri arasında Niğde'de düzenlenen Goalboll Erkekler 3.Lig Turnuvasının ilk yarısını 21 puanla lider tamamlayarak güzel bir başarının altına imza attı.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

“Niğde’de Malatya’yı En İyi Şekilde Temsil Ettik”

Yeşilyurt Belediyesi Görme Engelliler Goalboll Takımı, 5 ile 10 Ağustos günleri arasında Niğde’de düzenlenen Goalboll Erkekler 3.Lig Turnuvasının ilk yarısını 21 puanla lider tamamlayarak güzel bir başarının altına imza attı.

Niğde’de Malatya’yı en iyi şekilde temsil ettiklerini söyleyen Yeşilyurt Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Şerif Büyükdaş, “ Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından 5 ile 10 Ağustos günleri arasında Niğde’de düzenlenen Goalboll Erkekler 3.Lig Turnuvasına katılan takımımız, güçlü rakipleri arasında elde ettiği güzel neticelerin ardından ilk yarıyı 21 puanla tamamlayarak önemli bir başarının altına imza atmıştır. Teknik ekibi ve sporcularımızı can gönülden tebrik ederiz. Başarılı gidişatımızı ligin ikinci yarı maçlarında da sürdürüp sezonu güzel bir noktada tamamlamayı hedefliyoruz. Tüm takımlarımıza olduğu gibi goalboll takımımıza da tüm desteği veren Yeşilyurt Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Çınar’a tüm sporcularımız adına teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN