Yeni CHP Malatya İl Yönetimi Belli Oldu

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Yeni CHP Malatya İl Yönetim Kurulu’nun tanıtımı için 4 Şubat Cumartesi günü saat 11.30'da Malatya Kongre ve Kültür Merkezi'nde tanıtım toplantısı yapılacağı bildirildi.

Eski CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz'ın 14 Mayıs 2023'de yapılacak Genel Seçimler öncesi Malatya Milletvekili Aday Adaylığı için istifası sonrası atanan CHP Malatya İl Başkanı Barış Yıldız, Yeni Oluşan  İl Yönetim Kurulu Üyelerini Kamuoyu İle Paylaştı.

Başkan Barış Yıldız yaptığı yazılı basın açıklamasında, Geçtiğimiz günlerde bildiğiniz üzere il başkanlığına atanmıştım. Bugün itibariyle il yönetim kurulumuz genel merkezimiz tarafından atanmış durumda. Bu süreçten önce il yönetimimizde bulunan hem önceki dönem il başkanımız Enver Kiraz'a hem beraberinde yönetiminde de beraber çalıştığım tüm yönetici arkadaşlarıma emekleri için öncelikle teşekkür ediyorum.

Tecrübeli arkadaşlarımızla, yönetimde olmayanlar ile özellikle komisyonlarda onların tecrübelerinden faydalanarak komisyon başlarında olarak parti içinde büyük bir bütünlük sağlayacağız.

Yeni arkadaşlarımızla birlikte oluşan yeni yönetim asıl ve yedek listesi ile birlikte çalışacağız ve oluşturacağımız komisyonlar ile çalışmak isteyen herkes ile omuz omuza birlikte önümüzdeki seçimlere çalışacağız.

CHP Malatya İl Başkanı Barış Yıldız CHP Malatya İl Yönetim Kurulu’nun 4 Şubat Cumartesi günü saat 11.30'da Malatya Kongre ve Kültür Merkezi'nde tanıtım toplantısı yapılacağını açıkladı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN