Güçlü Bir MHP Demek, Güçlü Bir Türkiye Demektir

Güçlü Bir MHP Demek, Güçlü Bir Türkiye Demektir Siyaset

  Milliyetçi Hareket Partisi (Mhp) Malatya Milletvekili Adayı Dr. Burhan Coşkun, "Güçlü Bir Mhp Demek, Güçlü Bir Türkiye Demektir. Güçlü Bir Mhp Demek, Güçlü Bir Malatya Demektir" Dedi.

  Coşkun, 24 Haziran'da Yapılacak Cumhurbaşkanı Ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi Kapsamında Kentteki Bir Otelde Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Adayları Tarafından Verilen İftar Yemeğine Katılarak, İnönü Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi.

  Miting Havasında Geçen Mahalle Toplantısında Konuşan Mhp Malatya Milletvekili Adayı Dr. Burhan Coşkun, 24 Haziran Seçimlerine Çok Kısa Bir Süre Kaldığını İfade Ederek, "24 Haziran'da 16 Yıllık Hasret Bitecek. Biz Her Şeyden Önce Milletimizin Gönlüne Girmek İstiyoruz. Bu Makamları, Milletimize Ve Devletimize Hizmet Aracı Olarak Görüyoruz. Biz, Milletimizin Onuru Olacağız. Biz, Milletimizin Vekili Olacağız" Diye Konuştu.

  Coşkun, Ulaşılabilir Milletvekili Olacaklarını Belirterek, Şunları Söyledi: "Biz Her Zaman Milletimizle Beraberdik. 24 Haziran'da Sandıkları Patlatacak Kadar Cumhur İttifakı'na Oy İstiyoruz. Biz, Milliyetçi Hareket Partisi Olarak, Ülkenin Son Yıllardaki Gidiş Hattına 'Dur' Demek İçin Ak Parti'yle Cumhur İttifakı Kurduk. Siz Milletimizin, Genel Başkanımızın Ve Cumhurbaşkanımızın Dik Duruşuyla Bütün Hesapları Bozduk. O Oyunların Bir Daha Tezgahlanmaması, Terör Örgütlerinin Kökünün Kazılabilmesi İçin Milletimiz 'Artık Yeter Bir İttifak Kurun' Dediniz. Adı; Cumhur İttifakı. Bu İttifak En Az 2023 Yılına Kadar Devam Edecektir. Dolayısıyla Biz Mecliste Vekillerimizle Birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Yanında Olacağız."

  24 Haziran Seçimlerinde İki Oy Kullanılacağını Anımsatan Coşkun, "Birincisi Cumhurbaşkanlığı Seçimi. Adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Oyumuzu Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Vereceğiz Ve Allah'ın İzniyle Birinci Turda Seçtireceğiz. İkinci Oyda Da Üç Hilali Gördüğümüz Yere Basacağız Ve Göndereceğimiz Vekillerle Güçlü Bir Meclis Oluşturacağız. Güçlü Bir Mhp Demek, Güçlü Bir Türkiye Demektir. Güçlü Bir Mhp Demek, Güçlü Bir Malatya Demektir" İfadelerini Kullandı.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar