Polat, Malatya'dan 24 Haziran'da Güçlü Bir Ses Vereceğiz

Polat, Malatya'dan 24 Haziran'da Güçlü Bir Ses Vereceğiz Güncel

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "24 Haziran'da cumhurbaşkanımıza Malatya'dan çok güçlü bir destek verip, milletvekili olarak da güçlü bir meclis oluşturarak Malatya'dan çok güçlü bir ses vereceğiz. Güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye diyoruz" dedi.

Başkan Polat, Pazar pazarı, Niyazi Mısri Caddesi, Saray Mahallesi esnaflarıyla ve Emekliler Parkı'ndaki vatandaşlarla bir araya geldi.

Tek tek esnaflarla tokalaşan Başkan Polat, esnaf ve vatandaşlarla uzun süre sohbet etti.

Yoğun ilgi altında ziyaretlerde bulunan Polat, pazar esnafıyla fotoğraf çektirdi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Pazar esnafını ziyaret edip hemşerilerimizle sohbet ettik. Rabbimden esnaf kardeşlerimize hayırlı işler bol kazançlar diliyorum" dedi.

Başkan Polat, Malatya'nın her seçimde önde olduğunu ve rekor kırdığını ifade ederek, "Hemşerilerimiz ve esnaflarımızın kanaatiyle, 24 Haziran'da bir rekor daha kıracağız. 24 Haziran'da cumhurbaşkanımıza Malatya'dan çok güçlü bir destek verip, milletvekili olarak da güçlü bir meclis oluşturarak Malatya'dan çok güçlü bir ses vereceğiz. Güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye diyoruz. 24 Haziran'da çok daha güçlü bir Türkiye olacak" şeklinde konuştu.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar