Esat Kabaklı Adıyamanlı Hayranlarıyla Buluştu

Esat Kabaklı Adıyamanlı Hayranlarıyla Buluştu Güncel

Adıyaman Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programının konuğu olan Türk Halk Müziği’nin önemli seslerinden Esat Kabaklı, Adıyamanlı hayranlarına doyumsuz bir gece yaşattı.

Adıyaman’da Ramazan ayı gecelerini coşkuya dönüştüren ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ etkinlikleri kapsamında Adıyaman’daki hayranlarıyla buluşan Türk Halk Müziği’nin önemli seslerinden Esat Kabaklı, hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı.

Demokrasi Parkı’nda bulunan alanda gerçekleştirilen konsere yoğun ilgi gösteren vatandaşlar ellerinde Türk bayraklarıyla birçok parçada Kabaklı’ya eşlik ederek türküleri onunla birlikte söyledi.

Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 22. ve 23. dönem Adıyaman milletvekili Şevket Gürsoy ve il protokolünün de dinlediği konserde bir konuşma yapan Kabaklı, Adıyaman’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisini Adıyaman’a davet eden Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

Konser sonrasında, sahneye çıkan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise Esat Kabaklı gibi önemli bir sanatçıyı Adıyaman’da ağırlamaktan duydukları mutluluğu dile getirdi. Vali Nurullah Naci Kalkancı ve 22. ve 23. dönem Adıyaman milletvekili Şevket Gürsoy’u da sahneye davet eden Başkan Kutlu, birlikte sanatçıya katılım belgesi ve hediye takdim etti.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar