Başkan Kutlu 24 Haziran Seçimleri İçin Destek İstedi

Mercan TV’ye konuk olan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek istedi.

Başkan Kutlu 24 Haziran Seçimleri İçin Destek İstedi Siyaset

Mercan TV’ye konuk olan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek istedi.

Mercan TV ekranlarında Nazım Keleş’in hazırlayıp sunduğu ‘Güncel Özel’ programının canlı yayın konuğu olan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan ile AK Parti milletvekili adaylarına destek istedi.

Yaklaşık 1 buçuk saat süren programın büyük bir bölümünde, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçimlerin ülkemiz ve İslam dünyası için önemine vurgu yapan Başkan Kutlu, Adıyamanlıların her seçimde olduğu gibi 24 Haziran’da da R. Tayyip Erdoğan’a tüm gücüyle destek vereceğine inandığını söyledi.

AK Parti’nin Adıyaman milletvekili adaylarını da değerlendiren Başkan Kutlu, Ahmet Aydın başta olmak üzere tüm milletvekili adaylarının Adıyaman için gece gündüz demeden çalışacağını belirterek, “Ahmet Aydın bu il için önemli bir değer. Yaptıklarıyla ve yapacaklarıyla Adıyaman’a çok şey kazandırdı ve kazandırmaya devam edecek. Özellikle tütün konusunda Adıyaman olarak Ahmet Aydın’a çok şey borçluyuz. Zaten yasak olan tütün sorununun yasal bir hale gelmesi için önemli bir çaba harcadı. Adıyamanlılar olarak AK Parti’ye ve adaylarına destek olmamız gerekiyor” diye konuştu.

Programın son bölümünde Adıyaman Belediyesi tarafından yapılan ve proje aşamasında olan çalışmalar hakkında da bilgi veren Başkan Kutlu, tek gayelerinin Adıyamanlılara hak ettiği hizmetleri sunmak olduğunu söyledi.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar