Asiltürk, Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

“Esnafın Sorunlarını Ortadan Kaldıracak Bir Çalışma Yapıyoruz”

Asiltürk, Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor Siyaset

Saadet Partisi Malatya 1. sıra milletvekili adayı Mehmet Kaya Asiltürk, berberindeki partililerle birlikte İnönü Caddesi’ndeki esnafları tek tek ziyaret etti. Esnafın taleplerini dinleyen Asiltürk, esnafın iş yapmaz durumda olduğunu belirterek “Bu sorunların ortadan kalkacağını ümit eden bir çalışma içerisindeyiz” dedi.

Saadet Partisi seçim çalışmalarını sürdürüyor. Saadet Partisi Malatya 1. sıra milletvekili adayı Mehmet Kaya Asiltürk, berberindeki partililerle birlikte İnönü Caddesi’ndeki esnafları ziyaret ederek talepleri dinledi.

Esnaflara yaptığı ziyaretin ardından konuşan Asiltürk, “Saadet Partisi olarak bugün İnönü Caddesi’nde bütün esnafları ziyaret ettik. Esnaf kardeşlerimizin saat 12:00 olmasına rağmen müşterilerinin olmadığını gerçekten görüyoruz. Ülke ekonomik olarak bir krizin eşiğinde doların, euronun ve altının yükselmesi buna bağlı olarak insanların alım gücünün bitmesinden dolayı gerçekten esnaflar zor durumda. İnşallah 24 Haziran ülkesini seven, ülkesini düşünen, işçisini, emeklisini, çiftçisini düşünen bir yönetimin gelecek. Bu sorunların ortadan kalkacağını ümit eden bir çalışma içerisindeyiz.” ifadelerini kullandı.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar