MHP Milletvekili Adayı Fendoğlu'ndan, Kuluncak ve Hekimhan'a Ziyaret

Malatya Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1'inci sıra Milletvekili adayı Mehmet Fendoğlu, Hekimhan ve Kuluncak İlçesi'ni ziyaret ederek, ilçe teşkilatıyla iftar açtı.

MHP Milletvekili Adayı Fendoğlu'ndan, Kuluncak ve Hekimhan'a Ziyaret Güncel

Malatya Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1'inci sıra Milletvekili adayı Mehmet Fendoğlu, Hekimhan ve Kuluncak İlçesi'ni ziyaret ederek, ilçe teşkilatıyla iftar açtı.

24 Haziran'da yapılacak seçimlerde MHP Malatya 1'inci sıra milletvekili adayı gösterilen Mehmet Fendoğlu, Hekimhan'ı ziyaret etti. Burada esnaflarla bir süre sohbet ettikten sonra Kuluncak'a geçerek katılanlarla birlikte iftar açtı. İnönü Üniversitesi öğretim üyesi İbrahim Uzunoğlu, açılan iftardan sonra dua etti.

"KARİYERLER, SIFATLAR BİZE BOL GELİR, BİZ ELBİSEMİZİ ZATEN GİYİNDİK"

Duadan sonra konuşma yapan MHP'li Fendoğlu, bu kutlu davada Cenab-ı Allah'ın kendilerine bu görevi tevdi ettiğini belirtti. MHP'li Fendoğlu, kendi ve arkadaşlarıyla birlikte inanarak bir yola çıktıklarını kaydederek, şöyle konuştu:

"Bu yolda Cenab-ı Allah bizleri mahcup etmesin. Kuluncak çok değerli dostlarımızın, arkadaşlarımızın siyasi görüşü ne olursa olsun bütün dostlarımızın bulunduğu bir beldemizdir. Bu beldeye de sık sık geliyorum, sık sık ziyaret ediyorum. Allah nasip ederse vekillik payesini ben ve 4 arkadaşım aldığımız takdirde biz Malatyalıyız. Rahmetli Hamit Fendoğlu'nun yeğeniyim. İbrahim Fendoğlu'nun oğluyum. Kariyerler, sıfatlar bize bol gelir, biz elbisemizi zaten giyindik. Kendi kişiliğimizden, şahsiyetimizden taviz vermeyiz. Davam için, ülkem için, ülküm için ve son zamanlarda Türkiye üzerine oynanan büyük oyunları kırmak için Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin önerisiyle adayımız olan Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemek, seçimde de yüksek bir oranda Milliyetçi Hareketi bu davayı ortak etmek amacımız. Bu vesileyle seçim startını 'bismillah' deyip Kuluncak'tan başladık. Allah bizi ve davamızı muzaffer eylesin, bizleri mahcup etmesin."

MHP'li Fendoğlu, daha sonra Kuluncak İlçe Kaymakamı Mehmet Erdem'i makamında ziyaret etti. Kaymakam Erdem'in ziyaretine; MHP'li Fendoğlu'nun yanı sıra Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz, MHP'li adaylardan Ömer Ekici, Burhan Çoşkun ve Bekir Enes Çaparoğlu ile MHP İlçe teşkilatı, ilçe başkanları, parti üyeleri, parti yöneticileri ve vatandaşlar katıldı. Kaymakam, Erdem, ilçe Belediye Başkanı Mehmet Boyraz ve MHP'li Fendoğlu ülke için birlik beraberlik mesajı verdi. Bülten

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar