Gürkan’dan Keskin’e Ziyaret

Gürkan’dan Keskin’e Ziyaret Güncel

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,  yeniden güven tazeleyen Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret ederek, yeni dönem görevinde başarılar diledi.

Gürkan yaptığı açıklama da, Keskin’in görevini başarıyla sürdürdüğünü belirterek, “Şevket Keskin başkanımızın gayreti çabası, esnafla ilgili problemlerin çözümü, çözüm önerilerinin ilgili mercilere götürülmesi noktasında büyük çabaları var. Esnafın dertleriyle dertlenen başkanımıza teşekkür ediyoruz, görevinde başarılar diliyoruz.” dedi.

Keskin ise Gürkan’ın hem Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçiminin ardından, hem de MESOB seçimlerin ardından ilk ziyaretçilerden birisi olduğunu ve esnaf kurumlarıyla iç içe olduğunu belirterek, “Gürkan başkanımız her zaman esnaf kurumlarıyla iç içe bulunuyor. Diğerlerinin işleri rast gelsin, onların gelip gelmemesi hiçte önemli değil. Selahattin Başkanımız, yüreği gibi açık bir insan ve Malatya’mız için elinden geldiğinde çalışıyor” dedi.

Keskin, Battalgazi ilçesine güzel bir hizmet binasının kazandırıldığını ve askerlik şubesinin müze olarak  şehre olduğu gibi kazandırıldığını ve önemli kültürel ve sosyal projelerin gerçekleştirildiğini belirterek, “DSİ Şubesi şehir dışına çıkartıldı. Orada Karayolları Şubesi var, o kurumda şehir dışına çıkartılmalı ve orası yeşil alan olarak kullanılmalı” önerisinde bulundu.

Keskin, “Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a esnaf camiasına, oda başkanlarımıza göstermiş olduğu yakın ilgi ve desteğinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar