Dr. Adil Zereyli, Anadolu Basın Birliğine Ziyaret

MHP 27. Dönem Malatya Milletvekili Aday Adayı Dr. Adil Zereyli, Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini Ziyaret Etti.

Dr. Adil Zereyli, Anadolu Basın Birliğine Ziyaret Siyaset

Dr. Adil Zereyli, Milliyetçi Hareket Partisi 27. Dönem Malatya Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı, Zereyli, Birlik Beraberlik Mesajlarını verdi. Birlikte güç doğar dedi.

 Türkmen Beyi Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi'nin Tarihi Çağrısı Sonucu Alınan Erken Seçim Kararı İle Kurulan 'Cumhur İttifakı' Aziz Vatanımıza ve Asil Milletimize Hayırlı Uğurlu Olsun.

 Bilge Liderimizin Emri İle; Ülkemizin Etrafındaki Kuşatmayı Yarmak, Ülkemizin İçinde Bulunduğu Karanlık Günlerden, Müreffeh Günlere Çıkaracak; Yeniden Kuvayı Millîye Şuurunu, Millî Mücadele Ruhunu ve Ülkücü İradeyi Ateşleyeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti'nin Ülkesi Ve Milletiyle Bölünmez Bütünlüğünden Taviz Vermeyen ve Onun İçin Şehit Olmayı Bilen Anadolu Çocuklarının Devleti Yönetmeyi Becerebileceğini de Göstereceğiz !..

 Malatya'nın Millî ve Mukaddes Değerlere Bağlı Olarak Yetiştirdiği İslâm’la Mecz Olmuş Bir Türk Milliyetçisi Olarak 24 Haziran 2018 Tarihinde Yapılacak Milletvekilliği Seçimlerinde Büyük Türk Milletinin İradesinin Kalesi Olan; Milliyetçi Hareket Partisi'nden Kuvayı Millîye Şehri Malatya Milletvekilli Aday Adayı Olma Kararı Almış Bulunmaktayım.

 Siz Kıymetli Hemşerilerimizin Destek ve Teveccühlerini Bekler, Cenab-ı ALLAH'tan Hayırlı Olmasını Dilerim. Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!

Anadolu Basın Birliği Dernek Başkanı Zeki Dağ,Dr. Adil Zereyli’ye Milletvekili Aday Adaylık sürecinden kendilerine başarılar diledi.

Anadolu Basın Birliği Dernek Başkanı Dağ, Dr. Adil Zereyli, Milliyetçi Hareket Partisinde Aday Adayı olmuştur ve bizler Adil hocamızı yakinen tanımaktayız. Bizler Adil Hocamıza başarılar diliyoruz ve Allah yar ve yardımcıları olsun.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar