Malatya'lılar Nedim Durgungül'ü Meclis'te Görmek İstiyor

Aslen Drejan'lı Olan Yöntemim Okulları Kurucusu Nedim Durgungül Malatya AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı Oldu.

Malatya'lılar Nedim Durgungül'ü Meclis'te Görmek İstiyor Siyaset

Malatya AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı olan Malatya Çınar Okulları ve Yazıhan Eğitim kültür ve sosyal araştırma merkezi (YEKSAN) kurucuları arasında yer aldım.. Nedim Durgungül'eMalatya'lılardan yoğun ilgi olması gözlerden kaçmıyor.

 

Malatya'yı her zaman görev aldığı bütün kurumlarda en iyi şekilde temsil eden Malatya AK Parti Milletvekili Aday Adayı Nedim Durgungül yaptığı açıklamada AK Parti kurulduğu günden bugüne Partimin emrinde ve hizmetinde oldum. 17 yıldır AK Parti ailesi içerisinde çeşitli kademelerde görev aldım. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde bu kutlu yolda Memleketim Malatya için bu göreve Malatya'lıların ve Partimin yoğun isteği üzerine Aday Adayı Oldum.    24 Haziran Seçimlerinin Malatya’mıza

 

 Ülkemize, Türk ve İslam Dünyasına hayırlar getirmesini özelikle İslam Coğrafyasına barışın huzurun getirmesini diliyorum.

 

 

Malatya Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Nedim Durgungül Kimdir?

10 Haziran 1966 Malatya'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Malatya'da tamamladı. Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesini bitirdi. 1997-1999 yılları arasında sınıf öğretmenliği yaptı.

 

Özel Malatya Çınar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Yöntemim Okulları Yönetim Kurulu Başkanıdır .

 

Kuruluşundan itibaren Ak Parti'de aktif siyasette yer aldı.2013-2016 yılları arası Malatya Ak Parti İl Başkan Yardımcılığı yaptı . İki dönem Dış İlişkiler ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu.

 

Malatya Bilgiyolu Eğitim Kültürve Sosyal Araştırmaları Merkezi (BİLSAM) üyeliği ve Malatya Yazıhan Eğitim Kültür Arştırmalar Merkezi (YEKSAM) yönetim kurulu üyeliğini halen sürdürmekdedir. Ayrıca İlim Yayma Çemiyetinde Başkan Yardımcılığını sürdürmekdedir.

 

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanlığı yaptı MÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu üyeliği devam etmekdedir.

2011'den beri Afrika'da Gana Paragon Vakfı aracılığıyla Eğitim ve Sosyal yardımlaşma çalışmalarını aktif olarak yürütmekdedir .

İyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Farsca bilen DURGUNGÜL, evli ve üç çocuk babasıdır.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar