Milletvekili Aday Adayı Erol Gül Ziyaretlere Devam Ediyor

Milletvekili Aday Adayı Erol Gül Ziyaretlere Devam Ediyor Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili aday adayı Erol Gül seçim çalışmaları kapsamında Yeşiltepeliler sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneğini ziyaret etti. Dernek başkanı Özcan Gözene ve dernek yönetim kurulu üyesi Cumhuriyet mahallesi muhtarı Şahin Demirci ile dernek binasında bir araya geldiler.

 Başkan Gözene, Malatya’nın en eski ve nüfus yoğunluğu en fazla olan Yeşiltepemize hoş geldiniz, çıkmış olduğunuz bu zorlu yolda sizlere başarılar dileyerek aday adaylığınızın hayırlı olmasını dilerim. Erol kardeşimizle Yeşiltepeliler olarak her zaman gurur duyduk. Kendileri daha önce Milliyetçi Hareket Partisi’nin çeşitli kademelerinde görev alarak Malatyamızı ve Yeşiltepemizi en iyi şekilde temsil etmiştir. Erol kardeşimizin bu ziyareti bizleri memnun etmiştir diyerek başarılar diledi.

Aday Adayı Erol Gül, çocukluğumuzun geçtiği Yeşiltepe’nin bendeki yeri ve önemi çok farklıdır, Derneğinizin çalışmaları beni çok mutlu ediyor, Malatya ve Yeşiltepe deki sorunları ve sıkıntıları ortak akıl ve istişarelerle çözüm odaklı çalışarak sonuçlandıracağız. Atalarımızın dediği gibi birlikten güç doğar, birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece çözemeyeceğimiz sorun yoktur, 49 yıllık şanlı tarihi ile Milliyetçi Hareket Partisi milletinin her daim yanında olmuştur. Ülkemizin önüne çıkan engellerin hep karşısında durmuştur. 15 Temmuz hain feto darbe girişimi esnasında Liderimiz Devlet Bahçeli’nin dik duruşu bunun en büyük ispatıdır. Yine son zamanlarda şer odaklarının ülkemiz üzerine oynamak istedikleri oyunu liderimiz Cumhur ittifakı ile yerle bir etmiştir.

 Bizler mensubu olmakla her daim onu ve gurur duyduğumuz ülkücülük kimliği milletimize her daim hizmet etmeye talibiz. Bu vesile ile Yeşiltepelilere saygı ve selamlarımı ileterek onları duasını ve desteğini istiyorum dedi.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar