Tabipler Odasında Yeni Dönem Başladı

Tabipler Odasında Yeni Dönem Başladı Güncel

2018-2020 dönemi Malatya Tabipler Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine, 29 Nisan 2018 günü yapılan Olağan Genel Kurul Seçimi sonucunda  İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Anestezi ve Reanimasyon Ana Bilim Dalı öğretim üyesi olarak görev yapan Yrd. Doç. Dr. Erol Karaaslan   seçildi.

Battalgazi 1. İlçe Seçim Müdürü Gürsel Dursun’dan mazbatasını alan Yrd. Doç. Dr. Erol Karaaslan, yaptığı açıklamada “Görevi devraldığım Tabipler Odası Başkanı Prof. Dr. Mahmut Durmuş ve diğer yönetim kurulu üyelerine Malatya Tabipler Odası adına yapmış oldukları başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bizlere teveccüh edip bu göreve getiren meslektaşlarımıza da teşekkür ediyor; görev süremiz boyunca desteklerini sürdürmelerini diliyorum” dedi.

Yapılan ilk toplantı sonrasında Malatya Tabipler Odası Yönetim Kurulu üyelerinin ve görev dağılımının "Yönetim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Erol Karaaslan; Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Dr. Harun Kurt; Yönetim Kurulu Saymanı ve Veznedarı Dr. Yusuf Güler; Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Çiğdem Aslan; Yönetim Kurulu Üyesi Uzm. Dr. Gökhan Kalı; Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Hüseyin Çelik ve  Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Mustafa Kılıç şeklinde gerçekleştiği belirtildi.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar