Hasan Adak, Başkanımız Pütürge'nin Vizyonunu Değiştirdi

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Hasan Adak, Pütürge'nin Malatya'nın gelişiminin devamı için AK Parti’nin mutlak surette iktidarda olması gerekir.

Hasan Adak, Başkanımız Pütürge'nin Vizyonunu Değiştirdi Siyaset

Adak  Pütürge'nin Malatya'nın gelişiminin devamı için AK Parti’nin mutlak surette iktidarda olması gerekir.

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Hasan Adak, Emniyet Teşkilat görevinden istifa etmesinin ardından ziyaretlere devam ediyor.

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat ve yönetimi ile bir araya gelen AK Parti Malatya Milletvekili A. Adayı Hasan Adak  Pütürge'nin Malatya'nın ve Türkiye'nin gelişiminin devamı için AK Parti’nin mutlak surette iktidarda olması gerektiğini vurgulayarak, “Yaklaşan genel seçimlerle birlikte ülkemiz büyük bir çıkmazdan kurtulacak. Dünyanın en önemli coğrafi konumlarından birisi olan Türkiye’mizde herkesin ayrı bir hesabı var. Ama biz bu hesapların uygulanmasına kesinlikle izin vermemek için uğraşıyoruz. Tıpkı 17 – 25 Aralık’ta, 15 Temmuz’da olduğu gibi ülkemiz üzerinden hesap kuranlara fırsat vermediğimiz gibi bundan sonra da vermeyeceğiz. dedi

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat ise  Adak’a her zaman yanında olacaklarını belirterek milletvekili adaylığı sürecinin hayırlı olması temennilerinde bulundu.

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Hasan Adak, Pütürge İlçe Başkanı ile de görüşerek Pütürge'nin sorunları hakkında bilgi aldı

Daha sonra Doğanyol ilçesini ziyaret eden Adak, burda parti yönetiminden destek istedi.

Adak'ın iki ilçede de halktan baya destek aldığı görüldü.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar