Topsöğüt Caddesi Asfaltlandı

Yol çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi Topsöğüt Caddesini asfaltladı.

Topsöğüt Caddesi Asfaltlandı Güncel

İçmesuyu, kanalizasyon hatları yenilenen, doğalgaz altyapısı çekilen 700 metre uzunluğundaki Topsöğüt Caddesi, altyapı şebeke hatlarının tamamlanmasının ardından sıcak asfalt ile kaplandı.

Yeşilyurt ilçesi sınırlarında bulunan Topsöğüt Mahallesinin en önemli ulaşım aksı olan caddede Büyükşehir Belediyesi kaldırım tamirat çalışması da yapacak.

Mahalleli doğalgazla tanıştı

Caddenin asfaltlanmasıyla büyük bir sorunlarının çözüldüğünü belirten Topsöğüt Mahalle Muhtarı Mahmut Yiğit, caddenin kaldırımlarının da Büyükşehir Belediyesi tarafından yenileneceğini söyledi.

Caddenin temiz bir görünüme kavuştuğunu vurgulayan Muhtar Yiğit, “Mahallemizin altyapısı baştan aşağı yenilendi. Doğalgazla da tanıştık. Topsögüt Caddemiz baştan aşağı asfaltlandı. Bozulan kaldırımlarımızın tamiratı yapılacak. Çalışmalarda emeği olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Topsögüt sakinleri de asfalt çalışmalarından memnun olduklarını dile getirerek, “Altyapımız yenilendi. Doğalgaz ile de tanışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Caddemiz asfaltlanarak pırıl pırıl bir görünüme kavuştu. Kaldırımlarımız da yapılırsa caddemizin bütün sorunları çözülmüş olacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” dediler.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar