Osman Timurtaş, Üzerimize Ne Düşerse Yapacağız

Malatya'lı Başarılı Bürokratlarından ve AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Dış İlişkiler Başkanı Osman Timurtaş , Malatya AK Parti Milletvekili Aday Adayı oldu.

Osman Timurtaş, Üzerimize Ne Düşerse Yapacağız Siyaset

Malatya AK Parti Milletvekili Aday Adayı Osman Timurtaş  milletin bizatihi kendisi ya da vekili olarak görevimiz ne olursa olsun üzerimize düşeni yapacağız dedi.

İstanbul il gençlik kolları teşkilatında görev aldığım, ardından yaklaşık üç yıl gençlik kolları genel başkan yardımcılığı ve dış ilişkiler başkanlığını yaptığım, Türkiye'de başarının adı dünyada mazlumun adresi olan partimden, AK Parti'den Malatyalı hemşehrilerimin vekaletine talip oldum.

Yeni sistemle birlikte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı Yeni Türkiye'nin ilk devlet başkanı seçerken devlet başkanımızın elini güçlü kılmak, mutfağını sağlam tutmak, ihtiyaç duyduğu meclis desteğini en üst düzeyde vermek adına milletin bizatihi kendisi ya da vekili olarak görevimiz ne olursa olsun üzerimize düşeni yapacağız.  Niyet hayır akıbet de hayrolsun inşAllah.

Malatya AK Parti Milletvekili Aday Adayı Osman Timurtaş Kimdir ?

1984 Malatya doğumlu. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi ve Viyana Üniversitesi Ekonomi Mastır mezunu. Ekonomist. İyi derecede İngilizce ve Almanca, orta derecede İtalyanca biliyor. Evli ve bir çocuk babası.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar