Hasan Adak Seçim Çalışmalarına Başladı

Ak Parti Malatya Milletvekili aday adayı Hasan Adak, seçim çalışmalarına başladı.

Hasan Adak Seçim Çalışmalarına Başladı Siyaset

Ak Parti Malatya Milletvekili aday adayı Hasan Adak, Darende Ak Parti İlçe teşkilatını ve Belediye Başkanı Süleyman Eser'i ziyaret etti. Adak'ın burda yaptığı açıklamada Özellikle son bir kaç yılda Ülkemiz çok büyük badireler atlattı. Gerek yergı darbesi, gerek askeri darbe, gerek terör eylemleri, gerek yanı başımızda cereyan eden savaş, gerekse de başka ülkelerin ülkemizdeki siyasi baskıları milletimizin birlik ve beraberliği bozmayı, devletimizi yıpratmayı hükümetimizi dünya kamuoyunda itibarsız hale getirmeyi, ülkenin huzur ve bekasını zedelemeyi amaçlamış ancak, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde milletçe bu sıkıntıların üstesinde gelmeyi başarabildik şükürler olsun.

Malatya olarak bugüne kadar Cumhurbaşkanımızı ve Ak Partimizi asla mahçup etmedik. Bu seçimde de canı gönülden inanıyorum ki Malatya olarak Ak Partinin ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın rekor oy alacağı ilk illerden biri olacağız. dedi

Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser ise Hasan Adak'ın ilçelerinde görmenin mutluluğunu yaşadıklarını ve Adak'ın Emniyet teşkilatında yaptıklarını bir Malatyalı olarak göğüsümüzü hep kabartmıştır, kendisine bu kutlu yolda başarılarının devamını dilerim açıklamasında bulundu.

Ak Parti Malatya milletvekili aday adayı Hasan Adak daha sonra Kuluncak ilçesine geçerek Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz ve Kuluncak Ak Parti teşkilatını ziyaret etti. Burda da Ülke gündeme ilşkin değerlendirmede bulundular.

Her iki ilçe de destek isteyen Adak Hepimizin ortak noktası Malatya sevdası diyerek seçim çalışmalarına devam etti.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar