Kitap Getirdim Sana Kampanyası Başladı

Kitap Getirdim Sana Kampanyası Başladı Güncel

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve yönetimi olarak talip olduğumuz bu yolda farklı olduğumuzun bir çalışması mahiyetinde ilk meclis toplantımızda sosyal bir sorumluluk olan KİTAP GETİRDİM SANA kampanyasını  OKUDUKÇA DEĞİŞİYOR DÜNYA sloganıyla  başlatmış bulunmaktayız. 

MTSO'nun 27. Eğitim Komitesinden  meclis üyemiz Mesut ÖZDEMİR tarafından yürütülmekte olan  bu projenin temel ilkesi ; Turgut Özal Araştırma Hastanesi başta olmak üzere hastanelerde ağır ve uzun tedavi görün çocuklarımızın tedavi süresince kitaplarla buluşması ve güzel zaman geçirmesi hedeflenmektedir. Uzun ve ağır tedavi sürecinde onlara yalnız olmadıklarını kamuoyu desteği ile hissettirmek amacıyla KİTAP GETİRDİM SANA projesi ile sağlanacaktır.

 KİTAP GETİRDİM SANA projesi  OKUDUKÇA DEĞİŞİR DÜNYA sloganıyla basın,sosyal medya hesaplarından tanıtımı yapılarak geniş kitlelere duyurulacaktır.

Yapılacak afişler, İl Milli Eğitim Müdürlüğü resmi ve özel okullarda asılacak öğretmen,öğrenci ve velilerimizin gönüllü olarak katılımları sağlanacaktır

Meclis toplantımız ardından yoğun bir ilgi gösterilen kampanyamıza sizlerin de destek olması ÇOCUKLARIMIZIN yalnız olmadığını oluşturulacak kamuoyu desteği ile hissettirmek istiyoruz. Bağışlanacak kitaplar MTSO ana binasında toparlanacak ve Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün görevlendireceği edebiyat komisyonunca kitaplar incelenip çocuklarımıza uygun olmayan kitaplar çıkarılacaktır.

 Kitaplar 5 Haziran tarihinde bir törenle Turgut Özal Araştırma Hastanesine çocuklarımıza ulaştırılması için teslim edilecektir.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar