Emniyet Müdürü Urhal Yeşilyurt Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti

Emniyet Müdürü Urhal Yeşilyurt Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti Güncel

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal Yeşilyurt Muhtarlar derneğini ziyaret etti. Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal Yeşilyurt muhtarlar derneğini ziyaretinde Yeşilyurt Muhtarlar dernek Başkanı Süleyman Şahbaz ve Muhtarlar tarafından karşılandı.

Emniyet Müdürü Urhal, Yeşilyurt muhtarlarına yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum ve tüm muhtarlarımızı kutluyorum dedi. Muhtarlar bizim için çok ve çok önemlidir. Mahallelerde yaşanan bazı olaylarla ilgili bilgileri tabi ki bizler burada yaşanan olayları mutlaka muhtarlarımızdan öğreneceğiz dedi. Urhal, bazı illerde yaşanan vakalar ve buna benzeyen olaylarla ilgili, Malatya’mızda bu tür olayların az yaşandığını, Malatya’mızda bölgenin en az vakalarını görüyoruz ve diğer illere göre iyi bir konumdayız dedi.

Urhal, Muhtarlarımız Her Zaman Yanımızda Olmuşlardır.

Urhal, Malatya’mızın huzuru kenti olduğunu her zaman söylüyorum ve bugünde söylüyorum.

Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Yeşilyurt Muhtarlar derneğini ziyaret esasında bizler Muhtarlarımızla, Malatya basınımızla ve vatandaşlarımızla birlikte çalışarak Malatya’mızı huzur kenti haline getirmekteyiz ve bu beraberliğimizde vardır. Urhal, Bizler muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinleyerek yapılacak işlerin daha sağlıklı yapılması gayreti içerisinde olacağız dedi. Urhal, Bizleri misafir eden Yeşilyurt Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Şahbaz, yönetim kurulu ve yine tüm muhtarlarımıza teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

Yeşilyurt Muhtarlar Dernek Başkanı Süleyman Şahbaz, Malatya İl Emniyet Müdürümüz Sayın Dr. Ömer Urhal beye derneğimize ziyaretlerinden dolayı tüm muhtarlarım adına teşekkür ediyorum ve hoş geldiniz diyorum. Başkan Şahpaz, Emniyet müdürümüzün başarılı çalışmaları nedeniyle Malatya’mız güvenilir bir il haline gelmiştir. Bazı illere göre Malatya’mızın asayiş konusunda iyi olduğunu görmekteyiz dedi.  Başkan Şahbaz, Yeşilyurt bölgemizde her hangi sıkıntı ve yaşanan olaylar olursa olsun Emniyet güçlerimiz derhal müdahale etmektedir dedi.

Bizler Yeşilyurt muhtarları olarak Emniyetimizin çalışmalarını destekliyoruz. İyi ve kötü günde her zaman yanlarında olacağız dedi. Bizler hep birlikte elimizi taşın altına koyacağız ve hep birlikte Malatya’mızı en iyi yere taşıyacağız dedi. Başkan Şahbaz, Sayın Emniyet Müdürümüz Dr. Ömer Urhal’a Derneğimize yapmış oldukları ziyaretlerden dolayı şahsım ve muhtarlarım adına teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum. Bizler her zaman Emniyetimizin yanında olduk bundan sonrada olmaya davam edeceğiz dedi.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar