Kanal 6, Yeniden Yayın Hayatına Başlıyor

Kanal 6, Yeniden Yayın Hayatına Başlıyor Güncel

Malatya'lı İş Adam,ı Şatıroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Doğan, yeni kurduğu 'Kanal 6 TV'nin Mayıs ayı içinde yayın hayatına başlıyor. Kanal 6' televizyonu yakında yayına başlıyor.

Pek Yakında. Gözünü Kulağınız Kanal 6’da Olsun.

Malatya’lı İş Adamı Seyit Doğan KANAL 6 TV İle Medya Sektörüne Adım Attı. Yeni Kurulan KANAL 6 TV Türk Dünya’sının Gözü ve Sesi Olacak.

Malatya’nın yetiştirdiği başarılı iş adamlarından Şatıroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Doğan, ilk önce bir ulusal kanal kurarak Medya hayatına adım attı.

Malatyalı İş Adamı Seyit Doğan yeni kurduğu KANAL 6 TV ile çok kısa bir zaman içerisinde yaptıkları başarılı çalışmaları sonucu ve Mayıs ayı içerisinde yayın hayatına başlayacağını söyledi.

Şatıroğlu Holding Yönetim Kurulu BaşkanıSeyit Doğan, yeni kurduğu 'Kanal 6 TV'nin Mayıs ayı içinde yeniden yayın hayatına başlıyor. Kanal 6 ulusal içerikte yayın hayatına başlayacağını, Türkiye’nin ve Türk Dünyası'nın en çok izlenen televizyonu olacağını sörlerken, güçlü altyapısıyla ve yine güçlü bir ekiple yeniden merhaba diyor.

Kanal 6 TV Yeni sahibi Seyit Doğan, televizyon dünyasının ünlü isimleri ve yeni yüzlerle bir ekip kurduklarını dile getirerek Doğan, Televizyon dünyasına yeni soluk, yeni ses getireceğiz dedi.

Doğan, Öncelikle Türkiye ve Türk Dünyası'nın sesi ve gözü olacak Şatıroğlu Medya Grubu olarak hedefimiz 1 yıl gibi kısa bir zamanda en çok izlenen ilk 4 kanal içerisinde yer almaktır dedi. Türkiye, Türk dünyası ve dünya bizi izleyecek ve Tarafsız, dürüst ve objektif yayın ilkemizle en çok izlenen kanal TV olacaktır, bizi izlemeye devam ediniz.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar