TBMM’den Zonguldak Milletvekili A. Adaylığı İçin İstifa

TBMM’den Zonguldak Milletvekili A. Adaylığı İçin İstifa Güncel

Dr. Hasan Özgür ÖZEN, Milletvekili Aday Adaylığı için TBMM’de ki görevinden istifa etti. TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığında Strateji Bürosu Sorumluluğu görevlerini yürüten Dr. ÖZEN’ in TBMM için geliştirdiği Akıllı telefon TBMM uygulaması gibi birçok proje ödüle layık görülmüş ve uygulamaya geçirilmişti. Dr. Özen, Kur’an-ı Kerim’de yer alan tüm kelime ve kavramların içinde geçtiği ayetlerin bir arada okunabildiği ilk ve tek Kuran’ı Kerim Ansiklopedisi “KURANİ MUCİZE KELİMELER” kitabını yayınlamıştı.

Stratejik yönetim ve organizasyon alanında doktora ve yönetim sistemleri alanında yüksek lisans derecelerine sahip olan Dr. Özen 1977 Trabzon doğumludur. İlköğretimini Ankara’da tamamlamış, ortaöğretimine ABD Washington DC. Bell Multicultural High School’da devam etmiştir. Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde iki yıl eğitim görmüş, Başkent Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ardından Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Özen, Karaelmas Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme anabilim dalında yüksek lisansını ve doktora eğitimini tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunu da olan Özen’in, akademik dergilerde yayınlanan birçok makale ve bilimsel yayını bulunmaktadır.

Çalışma hayatına 1999 yılında Zonguldak Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarında Uzman olarak başlamış, Genel Müdür Basın Danışmanlığı görevinde bulunmuştur. 2010 yılında TBMM’de ki görevine başlayan Özen, TBMM Strateji Bürosun da ki görevinin yanı sıra Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekilliği, Ata Sporları Vakfı Denetleme kurulu üyeliği görevlerine devam etmektedir. Dr. Özen Zonguldakspor Yönetim Kurulu Üyesi olarak Basın Sözcülüğü görevini de yürütmüştür.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar