Malatya'lılardan Bayram Taşkın’a Aday Ol Baskısı

Malatyalılardan Bayram Taşkın’a Milletvekili Aday Ol Baskısı Devam Ediyor.

Malatya'lılardan Bayram Taşkın’a Aday Ol Baskısı Güncel

AK Parti Malatya Yeşilyurt Eski ilçe Başkanı Bayram Taşkın, birçok önemli sivil toplum örgütlerinde aktif görev Aldı Malatyalıların sevdiği saydığı, Ak parti siyasetinin önemli bir ismi, Bayram Taşkın 1974 Yılında Malatya'da doğan Taşkın, ilk ve orta ve lise öğrenimini Malatya'da tamamladı. 1993 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni Taşkın, 1998 yılında avukatlık stajını tamamlayıp Malatya'da serbest avukat olarak çalışmaya başladı.

 17 yıldır Malatya’da avukat olarak meslek faaliyetini sürdüren Taşkın, Malatya Gençlik Vakfı Yönetim Kurulu üyeliği, Milli Gençlik Vakfı Malatya Öğrenci Yurdu Müdürlüğü ve Hukuk-Der şube başkanlığı görevlerini yürüttü.  Refah Partisi, Fazilet Partisi, Saadet Partisi ve HAS Parti ile AK Parti’de çeşitli kademelerde görevler alan Taşkın, ayrıca Malatya Barosu Yönetim Kurulu üyeliği ve Başkan vekilliği görevlerinde bulundu.  Taşkın, evli ve 3 çocuk babası.

Malatya Yeşilyurt İlçesinde vatandaşlar, birçok ödüle layık görülen Avkat Bayram Taşkın. ı milletvekili olarak hizmet etmesini istiyor.

AK Parti Malatya Yeşilyurt Eski iİlçe Başkanı Bayram Taşkın’ı milletvekili olarak hizmet etmesini beklediklerini belirten vatandaşlar: “Taşkın halkın sevgisini kazanarak Devlet Millet kaynaşmasını sağlayan, insanların sevgisini kazanarak gönül insanı evladı Taşkın ömrünün bundan sonraki döneminde edinmiş olduğu engin tecrübelerini, birikimlerini, enerjisini Malatya çin harcaması için Malatya Milletvekili olmasını istiyoruz.

Vakit kaybetmeden siyasi partilerin temsilcilerini özellikle İktidar Partisi yöneticilerini biran önce gerekli adımları atmasını, Milletvekili adaylığı konusunda gerekli girişimlerde bulunmalarını bekliyoruz. Bayram Taşkın.ı Malatya’ya Milletvekili olarak hizmet etmesini istiyoruz.” dediler.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Mert Çetin @Dürüst Karakter

29 Nisan 2018 00:09

Bayram Taşkın Malatyalının değeridir, geçmişte yaptığı çalışmalar yapacağı çalışmaların teminatıdır..

Mustafa sönmez @Vekilim

24 Nisan 2018 19:53

Bayram.bey gibi dik duruşlu vekillere ihtiyacımız var.