Fırat, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Mesajı

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil FIRAT, TBMM’nin açılışının 98. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Fırat, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Mesajı Güncel

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil FIRAT, TBMM’nin açılışının 98. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Sayın FIRAT Mesajında; ‘23 Nisan 1920 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi kurulmuş ve egemenlik, kayıtsız şartsız milletin olmuştur. Bu tarih, vatanımız ve milletimiz için çok önemli bir dönüm noktasıdır. Milletimizin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, milletimizin özgür iradesinin hayat bulduğu, egemenliğini kazandığı, çocuklarımızın ve gençlerimizin yarınlara güvenle baktığı aydınlık bir gündür. Milletimiz aynı ruhla hareket ederek 15 Temmuz’da da milletin azim ve kararlılığı, birlik ve beraberlik içerisinde büyük güçlüklerin üstesinden gelinebileceğini bütün dünyaya göstermiş, Milli mücadeleyi yöneten yüce meclisimizin gaziliği bir kez daha tescillenmiştir. TBMM’nin açılışının 98. Yıldönümünde aynı ruhla devam edeceğiz.

Bu vesileyle, TBMM’nin açılışının 98. Yıldönümünde, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Cumhuriyetimizin kurulması yolunda hayatlarını ortaya koyan Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını şükran ve minnet duygularımla anıyorum.’ dedi.

 

         İbrahim Halil FIRAT

AK Parti Adıyaman Milletvekili

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar