MASTÖB Malatya Şube’de Murat Cengiz Güven Tazeledi

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Malatya Şubesi’nin gerçekleştirdiği Olağan Üstü Kongrede Mevcut Başkan Murat Cengiz ve Yönetimi Güven Tazeledi.

MASTÖB Malatya Şube’de Murat Cengiz Güven Tazeledi Güncel

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Malatya Şubesi’nin gerçekleştirdiği Olağan Üstü Kongrede Mevcut Başkan Murat Cengiz ve Yönetimi Güven Tazeledi.

Kongrede bir konuşma yapan  Başkan Murat Cengiz , MASTÖB ailesi olarak yeni yönetimin Malatya’mıza ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Geçmişten bu güne kadar aynı çatı altında görev yapan her bir arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rahmetli olup aramızdan ayrılan yol arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.  İşlerinin yoğunluğundan dolayı yine aramızdan ayrılan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Mevcut yönetimimizde  birkaç zorunlu değişiklik yaparak yola devam kararı aldık.   Geçmişte olduğu gibi bundan sonrada MASTÖB Ailesi olarak Malatya’mızın ve Ülkemizin birlik beraberliği için her türlü gayreti göstereceğiz. İnşallah Malatya’mızın barışın , huzurun ve kardeşliğin şehri olarak Ülkenin mihenk taşlarından birisi olması için var gücümüzle çalışacağız. Malatya bütün Malatya’lıların ortak paydasıdır. Biz MASTÖB olarak her zaman değimiz gibi Siyaset bir kurum olduk olmaya  da devam edeceğiz diyerek tekrar yeni yönetimin hayırlı olmasını diledi.

MASTÖB Malatya Şubesi Yeni Yönetimi Şu İsimlerden Oluştu;

Murat Cengiz  , Mehmet Ali Başıbüyük , Hidayet Özpolat , Cemal Ağdalı , Hasan Avşar , Erdal Üstün , Nursel Gökçe , Deniz Şahin , Yaşar Taztepe, İrfan Özhan , Seyfullah Özdemir.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar