Özal'ı Sevenler Ankara'da Kongre Salonuna Sığmadı

8.Cumhurbaşkanı Merhum TURGUT ÖZAL ölümünün 25. yılında çok yoğun bir katılımla Ankara'da bir panelle anıldı.

Özal'ı Sevenler Ankara'da Kongre Salonuna Sığmadı Güncel

Belediye Meclis Üyeleri Derneği-Müteşebbis Gelişim Vakfı-Malatya Sivil toplum Örgütleri Birliği Ankara şubesi tarafından düzenlenen 8.Cumhurbaşkanı Merhum TURGUT ÖZAL ölümünün 25. yılında çok yoğun bir katılımla anıldı.

Malataya’nın yetiştirdiği büyük devlet adamı merhum TURGUT ÖZAL’ın anma programı Keçiören İlçe Müftüsü Dr.İhsan İlhan’ın Kuran Tilavet’i ile başladı.

Özal döneminin tarihe damgasını vuran Eski Bakanlardan Hüsnü Doğan, Oltan Sungurlu, Halil Şıvgın Ve Vehbi Dinçerler ‘in konuşmacı olarak katıldığı panelde katılım beklenenin üstünde olunca salonda oturma düzeni ve program akışının devamı sürecinde bazı sıkıntılar yaşandı.

Anma programına sadece Malatyalıların değil de tüm halkın , tüm siyasi Parti liderlerinin ve ilçe teşkilatlarının davet edildiği Panel'e Gümrük Ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Eski Bakanlardan Güldal Akşit eski Milletvekilleri, Keçiören Belediye Başkan Yardımcısı Ferhat Erdoğan , AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Şükrü Özek , CHP Keçiören İlçe Başkanı Serdar Kendir , İYİ Parti Keçiören İlçe Başkanı Güçlü Şenel, E.Y.Malatyaspor ve MASTÖB Genel Başkanı Adil Gevrek ,Eski Valiler , STK temsilcileri , çok sayıda bürokrat ,Akademisyen ve Özal'ı sevenler katıldı.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar