15 Temmuz Milli İrade Derneğinden Özel Melidpark Hastanesine Ziyaret

15 Temmuz milli irade derneği ve üyeleri son günlerde popülasyonu artan ve içindeki değişiklikleriyle adından söz ettiren Özel Melidpark Hastanesini ziyaret etti. 

15 Temmuz Milli İrade Derneğinden Özel Melidpark Hastanesine Ziyaret Güncel

15 Temmuz milli irade derneği ve üyeleri son günlerde popülasyonu artan ve içindeki değişiklikleriyle adından söz ettiren Özel Melidpark Hastanesini ziyaret etti. 

 Hastane halkla ilişkiler müdiresi Neslihan Aslan vede başhemşire Canan Tonak misafirperverlikleriyle ziyaretçilerinin adeta takdirlerini topladı. Dernek başkanı ve dernek üyelerinin ziyaretlerine istinaden genel sağlık taraması hizmeti hastane tarafından karşılanmakla beraber tarama sonrası üyelere sunulan kahvaltı hazırlığı samimi ortamı pekiştirirken Dernek Başkanı Sultan Alan, ziyaretimiz üzerine planlanan gerek tarama testi gerek kahvaltı organizasyonu hastaneyi daha yakından tanımamıza vesile olmuştur.

15 Temmuz Milli İrade Derneği Hastane hizmetinin hızlılığından personelin ilgi ve alakasından dolayı hastane yönetimine teşekkür etiklerini dile getirdiler.

Hastane gezisi binayı tanımamıza ve daha önce bilgi sahibi olmadığımız vip odaları gezerken keşif ettik. Tüm ilgi alakadan dolayı kendilerine teşekkür ederiz sözlerini kullanırken Hastane Müdiresi Neslihan Hanım yapılan ziyaretten dolayı kıvanç duyduklarını milli irade ve ruhu taşıyan derneğimiz üyelerine katılımdan dolayı sonsuz teşekkür ederiz. Son günlerin değişim rüzgarları süren ve sosyal sorumluluk projelerinde sıkça yer alan hastanenin başarılarının devamını temenni ediyoruz. Dedi.

 

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar