MALATYAPARK, Atamızın Tavsiye Ettiği Yolda; Kültür ve Sanatın Merkezi

MALATYAPARK, Atamızın Tavsiye Ettiği Yolda; Kültür ve Sanatın Merkezi Güncel

MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “SANATSIZ KALAN BİR MİLLETİN HAYAT DAMARLARINDAN BİRİ KOPMUŞ DEMEKTİR” diyerek sanatın önemini her daim vurgulayan ATAMIZI ebediyete uğurladığımız bu günün hüznünü taşırken, onun çizdiği yolda, 7. Uluslar arası Malatya Film Festivali’nin önemli etkinliklerine de ev sahipliği yapmanın heyecanını yaşıyor.

Bu kapsamda önemli söyleşi, film gösterimleri, sosyal sorumluluk projelerine ev sahipliği yapacak olan MalatyaPark, Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 7. Uluslararası Malatya Film Festivali’nin önemli sponsorlarından olduğundan dolayı Festival Açılış Töreninde Plaket ile onurlandırıldı.

Önemli ve değerli markalar olan Türk Hava Yolları, Socar, Türkcell, Ziraat Bankası, Calık Denim ile birlikte ödüle layık görülen Malatya Park adına plaketi alan Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kavuk “ Malatya Park’ın, şehrimizin kültürel ve sosyal gelişimine katkı sağlayacak her proje de yer almaktan gurur duyduğunu belirterek, bu önemli festivali şehrimizde gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesine de teşekkür etti.”

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar