Arsen Orman

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'dan Beşiktaşlıları delirtecek sözler: “Arsen (Hırsız) Orman hakemleri baskı altına alıyor.

Arsen Orman Spor

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'dan Beşiktaşlıları delirtecek sözler: “Arsen (Hırsız) Orman hakemleri baskı altına alıyor. Negredo’nun golü 4.5 metre ofsayt. Rakipten 2 kişi daha atılmalıydı. Mart gelmeden ağlamak olmaz”

F.Bahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu, bomba açıklamalar yaptı. Hakemin performasından çok mutlu olmadıklarını söyleyen Uslu, "Arsen Orman (Fikret Orman) sürekli konuşarak hakemleri baskı altına alıyor. Hakeme 'gördüklerini çalsın' diyor. Bugün gördüğünü çalmadı. Beşiktaş 2 kırmızı kart daha görmeliydi. İki penaltı kararı da doğru" dedi. Mahmut Uslu, "Arsen Orman" diyerek Fransız yazar Maurice Leblanc'ın kitabında "hırsız" bir karakteri canlandıran "Arsen Lüpen"i kastetti.

AĞLAMASINLAR

Alvaro Negredo'nun attığı golün ofsayt gerekçesiyle sayılmaması hakkında da konuşan Uslu, "Tekrarlıyorum, bugün hakemden memnuz değiliz ama Negredo'nun pozisyonunun tartışılacak bir yanı yok. Pozisyon 4.5 metre ofsayt. Mart ayı gelmeden ağlamak olmaz" ifadesini kullandı.

CANER'E TEPKİ NORMAL

F.Bahçe'nin çok önemli yerlere geleceğini söyleyen Mahmut Uslu, "Her şey güzel olacak. F.Bahçeliler birleşsin" çağrısında bulundu. Caner Erkin hakkında konuşan Uslu, "Caner'in özel hayatını biliyorsunuz. 4 yıl F.Bahçeliler ve yönetim ona sahip çıktı. Seyircilerin böyle tepki göstermesi normal. Caner'e hepimiz yardım ettik. Özel hayatıyla ilgili konuşmayacağım. Lens'e diyecek bir şey yok. Lens'in kulübü bizden acayip bir para istedi, sonra fiyatı indirdiler Beşiktaş aldı" açıklamasını yaptı.

GÜNEŞ'E YAKIŞIR MI?

Şenol Güneş'in atılması ile ilgili konuşan Uslu, "Mesela şimdi mevcut olan hakemle ilgili 'Niye attı' diyor antrenörü. Antrenör, 'O.Ç' diyor hakeme. Yakışır mı Şenol Güneş'e? Atılma sebebi budur" ifadesini kullandı. Son olarak derbi hakkında konuşan Uslu, "Türkiye'deki en önemli takımlarından biri olduğumuzu gördük. Buraya havalı havalı geldiler. İstatistik olarak bakarsanız, bütün derbilerdeki performansını görürsünüz. Biz iyi bir takımız" diye konuştu.

fotomaç

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MALATYA BİRLİK GAZETESİ / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar